İş dünyasından gençlere: Başarısızlık Zirvesi

Başarısızlıklarından güç alsınlar diye İstanbul Gençlik Platformu tarafından 2. Başarısızlık Zirvesi’ni düzenledi. Caddebostan Kültür Merkezi’nde yapılan zirveye 750 lise ve üniversite öğrencisi katıldı. Amaç; gençlerin daha cesur ve girişimci olmalarını sağlamak.

Kaynak : Tıklayınız

Bere ve atkı örüp doğudaki çocuklara dağıtıyorlar

Kampanyaya destek olmak isteyenlerin ördüklerini İstanbul Gençlik Platformu’nun sosyal medya hesaplarındaki adrese göndermesi yeterli. Buraya gelen örgüler de platformun gönüllü üyeleri tarafından doğudaki çocuklara dağıtılıyor.

Kaynak : Tıklayınız

Köy okulu öğretmeninin yardım çağrısı karşılık buldu

İstanbul Gençlik Platformu, yılbaşında Kars’ın Çığırgan Köyü’nde yaşayan çocukların yeni yıl dileklerini yerine getirerek farklı bir projeye imza attı.

Kaynak : Tıklayınız

İlkokullara “oyuncak kütüphanesi” kurulmaya başlandı

Gençler İstanbul’da oyuncak topladı. O oyuncakları Samsun’da bir köy okuluna götürdü. Ve okulda oyuncak kütüphanesi kurdu. İşte İstanbul Gençlik Platformu’nun kurduğu Türkiye’nin ilk oyuncak kütüphanesi…

Kaynak : Tıklayınız

İstanbul Gençlik Platformu Üyesi 27 Öğrenciyi Evinde Ağırladı!

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Gençlik Platformu üyesi 27 öğrencinin 7 ay önce başlattıkları “Küçük Eller Büyük Hayaller” isimli projesini destekleyeceğini söyledi. Vali Mutlu, başarılı projeleri nedeniyle gençleri evinde ağırlayarak tebrik etti.

Kaynak : Tıklayınız

5 büyük holdingden gençler için ortak imza

Ulusal ve uluslararası arenada önemli gençlik oluşumlarından biri olan İstanbul Gençlik Platformu, Türkiye’de gençleri sivil topluma teşvik edebilmek için Doğuş Holding, Akkök Holding, Kibar Holding, Kale Grubu ve Saran Holding’le birlikte “Genç ve Toplum Dostu Şirketler Sözleşmesi”ni hayata geçiriyor.

Kaynak : Tıklayınız

23 Nisan’da Çocuklara Kale Grubu ve İstanbul Gençlik Platform’undan Oyuncak Kütüphanesi Hediyesi

Türkiye’nin lider sanayi gruplarından Kale Grubu, ülkemizin önemli gençlik oluşumlarından biri olan İstanbul Gençlik Platformu ile köy okullarındaki çocuklar için çok önemli bir projeye imza attı.

Kaynak : Tıklayınız

5 büyük holding Caddebostan’da buluştu.

Türkiye’nin ulusal ve uluslararası arenada önemli gençlik oluşumlarından biri olan İstanbul Gençlik Platformu, Türkiye’de gençleri sivil topluma teşvik edebilmek için Akkök Holding, Doğuş Holding, Kibar Holding, Kale Grubu ve Saran Holding ile birlikte “Genç ve Toplum Dostu Şirketler Sözleşmesi”ni hayata geçiriyor.

Kaynak : Tıklayınız